APARTHOTEL Z WŁASNĄ MARINĄ

Inwestycja w apartamenty na Wyspie Wolin

Niezależnie od charakteru planowanej lokaty kapitału warto wiedzieć jak najwięcej o różnych możliwościach zakwaterowania. Wielu inwestorów wraca chętnie do propozycji, jaką są aparthotele, czyli apartamenty z obsługą.

Obiekty aparthotel Dawny Wolin powstały z myślą o pragnących otworzyć usługi kwaterunku na najwyższym poziomie. Apartamenty, marina i pozostały pakiet usług pozostają całorocznie do dyspozycji Twojej lub Twych Gości - wedle preferencji.

Zainwestuj, wynajmij i wypoczywaj. Apartamenty inwestycyjne nad morzem cieszą się niesłabnącą popularnością. Równie ważne aspekty stanowią całodobowa obsługa concierge i pakiet towarzyszących udogodnień - o to zadbaliśmy my, a resztą zajęła się nieskazitelna natura.
ikona powierzchnia

apartamenty od 32m2

ikona marina

dostęp do mariny

ikona basen

basen

ikona restauracja

restauracja

ikona zarządzanie

całoroczne zarządzanie

ikona parking

parking

Twój apartament Dawny Wolin połączy w sobie najlepsze elementy hotelu z luksusowym mieszkaniem. To propozycja inwestycyjna oparta o wynajem krótko- lub długoterminowy. Twoi Goście poczują się tutaj jak w domu z- dala-od-domu niezależnie od tego, czy chodzi o podróże służbowe i biznesowe, pracę w zaciszu, turystykę czy spotkania z przyjaciółmi.

Galeria zdjęć

logo Baltic Invest Developer
logo Bursztynove apartamenty Międzywodzie
logo Baltic Care
logo Wolin slow life village